זוגיות הינה משימה קשה - רובנו, בקושי מצליחים להסתדר עם עצמנו ועם המטענים שאנחנו סוחבים, אז הוסיפו עוד אדם למשוואה, שגם לו - מטענים, פחדים, מצבי רוח ורצונות משלו, וקיבלתם סיר לחץ שעתיד להתפוצץ ממש בכל רגע. מטפל זוגי באזור השרון, או בכל אזור אחר בארץ, מאפשר לכם לשים את הדברים על השולחן, לפרוש את כל מה שמטריד אתכם, ולעשות זאת בנוכחות איש מקצוע ניטראלי, כמו עמיר ברסקי, אשר יכול לסייע לכם להבין תגובות והתנהגויות מסוימות, ואף לעזור לכם לבנות מערכת יחסים בריאה יותר.

מטפל זוגי באזור השרון - למה אנחנו זקוקים לו?

אם אתם גרים באזור השרון וסביבותיו וחווים קשיים, חיכוכים ובעיות בתקשורת הזוגית, מטפל מהאזור מספק לכם את הזמינות הנחוצה, על מנת להבריא את הזוגיות שלכם. יכולתו של מטפל כזה להבין מה מניע כל אחד מהצדדים, מה משגע אותו, מה מסוגל להוריד אותו מהפסים, מה מפייס אותו, ובעיקר, היכולת להעביר את כל אלה לצד השני וליצור כדי כך תקשורת זוגית זורמת ובריאה, מהווים את הסממנים למטפל זוגי טוב.

מה רע בגישת DIY? למה אנחנו זקוקים למטפל זוגי?

אם אתם מסוגלים לפתור את אתגרי הזוגיות שלכם בעצמכם? זכיתם! העניין הוא, שלעיתים קרובות, תקשורת זוגית חווה קשיים, אשר הופכים את שני הצדדים ל"יריבים" המתבצרים בעמדתם ומטיחים מילים ומשפטים בצד השני בכוונה לפגוע. קל מאד לגלוש למצב הזה מבלי משים וכאשר אתם אינכם מודעים לכך. מטפל זוגי באזור השרון או בכל מקום אחר בארץ, נותן לכם את הכלים לפתוח את אפיק התקשורת הזוגי שלכם, לדבר, לנהל שיחה, להחליף דעות, להסביר עמדות, מבלי לתקוף ומבלי להכניס את הצד השני למגננה. לעיתים, על מנת לבנות את הבסיס לכך, נדרש גורם שלישי, חיצוני, שיעמוד בטווח (לפחות בתחילה) ויהווה המסנן, הפילטר, המתאם, בין עמדות שני הצדדים, שעד לנקודה זו כבר הצליחו לצבור טינה וזעם רבים כל כך, שהם פוסלים מראש כל דבר שישמע.